суббота, 17 марта 2018 г.

Міжнародний фотоконкурс InterActionВже п’ятнадцять років фотоконкурс InterAction концентрується на гуманітарній і розвиваючій сферах. Цього року організатори пропонують всім бажаючим поділитися фотографіями на яких відображені інноваційні прагнення та зусилля, що надихають в сфері гуманітарної роботи, та роботи, що надихають на розвиток.

Цьогорічний фотоконкурс передбачає визначення переможців в 3 категоріях, а один фотограф отримає головний приз.

Конкурсанти мають надати фото, яке демонструє ефективні, інноваційні і надихаючі миттєвості міжнародного розвитку і міжнародної допомоги, приклади допомоги жінкам, розвитку потенціалу молоді, інноваційних технологій, самозабезпечення, партнерства.  Фотографії повинні бути зроблені поза межами США.

Призи

Гран-прі – $1000 та сертифікат Effective Assistance Photography Certificate. Світлина переможця буде показана на форумі InterAction, що пройде 12-14 червня 2018 року.

Автор кращої фотографії в кожній з категорій отримає приз у розмірі $100. Ці фотороботи будуть представлені в онлайн-галереї. Також в ній будуть представлені ті фотографії, які займуть друге місце.

Вимоги до учасників

В конкурсі можуть прийняти участь всі бажаючі, кому цікава тема конкурсу незалежно від віку і національності. Кожен конкурсант може представити не більше трьох фоторобіт.

Фотографії повинні бути не менші ніж 3×5 дюймів (7,62х12,7 см), 300 dpi і не більше 8 мегабайтів.

Остання дата прийому робіт: 6 квітня 2018 року.

Якщо маєте запитання, надсилайте їх на електронні адреси організаторів: communications@interaction.org, ssiguenza@interaction.org. Запитання має бути написане англійською мовою.
Більш детальна інформація є на сайті організаторів. Там же ви маєте змогу заповнити реєстраційну форму учасника.

Максим Яковчук по матеріалам interaction.org

Комментариев нет:

Отправить комментарий