понедельник, 12 февраля 2018 г.

Фотоконкурс для підлітків Future Photo DaysФестиваль Odesa Photo Days започатковує конкурс фотографій для підлітків.
Фотографія є одним з найдоступніших медіа для відтворення реальності та фіксування навколишнього середовища. Світ є несподіваним і цікавим, кожна нова зустріч може принести сюрпризи, кожна подорож — нові враження, щоденний побут — історії з життя. Нам цікаво побачити світ, в якому ви живете! Експериментуйте та не бійтесь допускати помилки, головне історія, а не правила композиції (хоча з ними кадр виглядає краще).

Найкращі серії будуть представлені під час вечірніх фотопоказів, у рамках головної програми фестивалю. І хай професійні фотографи та куратори з різних країн побачать молодих і талановитих фотографів, які формують Майбутні Фотодні України.

Важливо — батьки та дорослі, підтримайте, поширюйте та долучайтесь!

У випадку питань, пишіть нам — thephotodays@gmail.com (вказуйте в темі листа — Future).

Умови участі:
- вік учасників 13-16 років,
- тема вільна,
- приймаються лише серії робіт* до 10 фотографій (мінімум 2),
- одна серія від одного автора,
- фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон,
- технічні вимоги до фотографій: формат JPG, 300 dpi, горизонтальні фотографії — 2000 px довга сторона, вертикальні — 1500 px довга сторона,
- роботи можуть бути надіслані автором або батьками за згоди автора.

Заповнюйте анкету і відправляйте фотографії на пошту thephotodays@gmail.com з темою листа «Future_Прізвище_Ім’я_місто_вік» до 1 березня 2018.

*Серія робіт — це фотографії, які об’єднані спільною темою або історією. Підкреслити єдність робіт також можна формою, кольором або технічним виконанням. Фотографії можуть бути виконані в будь-якому жанрі (репортаж, студія, натюрморт тощо).

Джерело: thephotodays.org

Комментариев нет:

Отправить комментарий