вторник, 2 января 2018 г.

Міжнародний фотоконкурс Sony World Photography AwardsВ 2017 році Міжнародний конкурс фотографій від SONY відсвяткував свою десяту річницю.
Цього року фотографи-переможці Міжнародного фотоконкурсу Sony World Photography Awards матимуть змогу поїхати до Лондона на церемонію нагородження, де і отримають свої призи.


Конкурс проводиться в таких категоріях:

Професіональні фотографи. В цю категорію приймаються одиночні знімки десяти різних категорій. Кожен із них має супроводжуватися  коротким описом (дедлайн 11 січня 2018 року).

Відкрита категорія. Сюди також приймаються одиночні фотографії десяти різних категорій (архітектура, пейзаж, натюрморт). Кожна світлина з цієї категорії автоматично бере участь у національній категорії – а це регіональні конкурси, які проводяться в різних країнах. (Остання дата прийому робіт 4 січня 2018 року).

Молодь. У цій категорії  можуть брати участь молоді фотомитці від 12 до 19 років. До участі приймається одна фоторобота, відправити яку потрібно не пізніше 4 січня 2018 року.

Студент. Це змагання для фотографів, що навчаються за напрямом «Фотографія» на денному відділенні. Але, на жаль, прийом робіт завершився 4 грудня 2017 року.

Загальний призовий фонд складає 30,000$. Серед призів також є й обладнання Sony. Все це поділять між собою переможці всіх категорій.

Також слід зазначити, що кожної весни в Лондоні проходить фотовиставка, на якій виставляються роботи переможців.

У конкурсі можуть брати участь фотографи від 12 років. Національність, стать, колір шкіри і віросповідання не мають значення.


Комментариев нет:

Отправить комментарий