воскресенье, 24 декабря 2017 г.

Фотовиставка «Той, що бачить Світло»
Вшановуючи світлу пам'ять нашого колеги Василя Пилип'юка -  видатного українського фотохудожника, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, Львівська організація НСФХУ разом із родиною пана Василя організовує фотовиставку пам’яті митця, відкриття якої відбудеться у фотогалереї Василя Пилип’юка 10 січня 2018 року. Цього дня йому би виповнилося всього 68…
Автор фото:  © Едуард Странадко, Київ, «Політ над Львовом»
Протягом життя Василь показував нам світ своїми очима. А тепер, коли він оглядає Світло, покажемо світові того Василя, яким бачили його ми. До участі у фотовиставці запрошуємо фотомайстрів України, які мають цікаві знімки, що розповідають про будні та свята, працю та відпочинок нашого дорогого друга Василя Пилип’юка.

Щоби взяти участь у виставці, потрібно надіслати файли фотографій розміром до 1 MB із розширенням 300 dpi на електронну  скриньку svitloitin@gmail.com. Кожен автор може подати до оргкомітету до 10 робіт. Фотографії приймаються до 31 грудня 2017 року.

Підписувати роботи потрібно за зразком:
Порядковий номер_прізвище_імя( автора)_назва фото_місто(автора)
Зразок підпису файлів: 1_Іваненко_Іван_В роздумах_Київ

Найкращі світлини буде обрано для експозиції. Авторам, чиї фотографії пройдуть відбір оргкомітету, необхідно буде прислати файли повного розміру  для друку у виставковому форматі 30х40 (30х45) см.

Організаційний комітет виставки:
·         Геринович Роман (АФІАП)
·         Дубас Володимир (ЕФІАП)
·         Огородник Олег (ЕФІАП)
·         Пилип’юк Володимир
·         Тинкалюк Микола (ЕФІАП)


Адреса галереї:
м. Львів, вулиця Ярослава Стецька, 3а

Фото:  © Едуард Странадко, Київ, «Політ над Львовом»
Джерело: photospilka.com

Комментариев нет:

Отправить комментарий