вторник, 18 апреля 2017 г.

Всеукраїнський фотоконкурс «Ми – Українці!»Всі ми діти України, але кожен із нас бачить свою Неньку по-різному. Ми живемо у маленьких всесвітах, які обертаються навколо одних зірок: любові, миру, добра для кожного українця і для всієї країни. У нас різні професії, принципи, переконання. Ми відрізняємося одне від одного кольором волосся, кількістю ложечок цукру у склянці чаю, історіями браузерів і, найголовніше, фотографіями.
Всеукраїнський фотоконкурс «Ми – Українці!»

Двох однакових світлин просто не існує! Покажіть людям те, як Ви бачите свої міста, людей, природу – те, що тільки Ви зможете побачити через об’єктив, те що близьке Вашому серцю. Саме цьому, команда проекту рhotogrammer.com.ua запрошує всіх бажаючих взяти участь у новому фотоконкурсі «Ми – Українці!».

Сфотографуйте це. Завантажте на сайт. Покажіть це світу!

Метою конкурсу є популяризація мистецтва фотографії серед населення України. Фотоконкурс «Ми – Українці!» проводиться за підтримки Національної спілки фотохудожників України.


Свої роботи можна надіслати з 18 квітня по 20 серпня 2017 року.

Розгляд фотографій членами журі відбудеться у період з 21 по 23 серпня 2017 року.

Результати конкурсу буде оголошено у День Незалежності України - 24 серпня 2017 року.

Додаткову інформацію можна отримати за допомогою електронного листування: info@photogrammer.com.ua.

Умови участі

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися на сайті photogrammer.com.ua, після чого завантажити фотографії у розділ «Ми – Українці!».

Під час завантаження Вашої роботи також необхідно заповнити поле «Про фото»: опис зображення у довільній формі із вказаною інформацію про географічне розташування фотографії та вибір саме цієї світлини для участі у конкурсі.

Кожен учасник може завантажити необмежену кількість фотографій.

Реєструючись та завантажуючи зображення, Ви підтверджуєте Ваше авторство. Усі можливі претензії стосовно порушення авторських прав та прав третіх осіб адресуються безпосередньо до учасника, який завантажив фото.

Допускається реєстрація з віртуальними даними, але у випадку перемоги для отримання нагороди учасник конкурсу має надати реальні контактні дані.

Організатори здійснюють модерацію робіт і залишають за собою право видалити завантажене зображення у разі його невідповідності умовам конкурсу, загальнолюдським, етичним і моральним нормам*.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори погоджуються з правом організаторів фотоконкурсу на модерацію фотоконтенту, а також на неоплачуване використання імені автора та його робіт із метою популяризації фотоконкурсу та мистецтва фотографії.

*Зокрема, на конкурс не приймаються фотороботи, зміст яких містить заохочення до небезпечних і нелегальних дій, пропагує ненависть та насилля по відношенню до людини або груп людей на основі расової або етнічної приналежності, релігії, обмежених фізичних можливостей, статі, віку, статусу ветерана, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, який пропагує експлуатацію дітей, наркоманію, алкоголізм, тютюнопаління та інші шкідливі звички, а також матеріали відверто порнографічного змісту.

Також на фотоконкурс не приймаються роботи, які містять відверту політичну агітацію будь-якої політичної сили, пропагують порушення територіальної цілісності України, заклики до повалення існуючого режиму в Україні, громадянських конфліктів будь-якої форми виявлення.

Надсилаючи роботи, конкурсанти автоматично погоджуються з вищевказаними умовами.

Визначення переможців

Переможців визначає журі конкурсу, а саме:

Едуард Странадко — український фотохудожник, голова Національної спілки фотохудожників України, Заслужений працівник культури України.
Андрій Чекановський - український фотограф, засновник фотоклубу «9х12».
Андрій Засипко – український фотограф, дизайнер.
Микола Слета – засновник Творчої співдружності Photogrammer.
Максим Яковчук – головний редактор сайту Творчої співдружності Photogrammer.

Журі конкурсу розглядатиме лише ті зображення, котрі набрали більше ніж п’ять відміток «+1» на сайті Творчої співдружності Photogrammer.

Передбачаються нагороди за перше, друге і третє місця, а саме: usb-накопичувачі об’ємом 128, 64 і 32 Гб відповідно.

У разі перемоги, автор зобов’язується протягом двох тижнів з моменту оголошення переможців, надіслати організаторам фотоконкурсу свої реальні контактні дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, та адресу для поштового відправлення нагороди. У разі невиконання останньої вимоги у встановлений термін, нагорода автоматично перейде автору наступної обраної фотографії.

Технічні та інші вимоги

Світлини можуть бути зроблені за допомогою будь-якого фотопристрою. При цьому надіслані файли, мають бути у форматі JPEG чи JPG, розміром не більше 1,5 Мб.

Важливо!

Члени журі конкурсу можуть завантажувати свої фотороботи на фотоконкурс «Ми – Українці!» ЛИШЕ з метою популяризації фотоконкурсу та мистецтва фотографії. З метою об’єктивності фотороботи членів журі не будуть розглядатися під час визначення переможців незалежно від кількості відміток «+1», які вони отримали на сайті Творчої співдружності Photogrammer.

Бажаємо Вам творчих успіхів!
http://photogrammer.com.ua/contests?we-are-ukrainians

Комментариев нет:

Отправить комментарий